Zinkunie

Zinkunie sh.p.k ėshtė njė kompani Holandeze nė Kosovė me seli nė Prizren. Tani koncepti i kompanisė Zinkunie sh.p.k ėshtė duke u zhvilluar drejt prodhimtarisė si dhe zgjerimit tė produkteve nga zinku, bakri dhe plumbi. Fushėveprimi i biznesit ėshtė fokusuar nė industrinė ndėrtimore, duke ofruar njė varg tė gjerė pėr fasada metalike, veshje dhe elemente pėrcjellėse tė kulmit, sisteme tė ulluqeve , tuba/gypa, si dhe elemente tjera pėr tregun Europian dhe atė tė Ballkanit.

Zinkunie sh.p.k zhvillon, prodhon, promovon dhe distribuon prodhime dhe zgjidhje sistemore nga llamarina, pėr sisteme kunder kondenses tė konstruksioneve tė fasadave dhe kulmeve. Njė numėr i madhė i asortimenteve tona dhe prezentimi fleksibil ka bėrė qė tani rreth 5500 instalues tė kulmeve dhe fasadave ēdo ditė tė jenė nė shėrbim me produktet tona. Ne poashtu jemi tė pėrqendruar qė klientėve tė ju ofrojmė shėrbime sipas porosisė sė tyre brenda 24 orėve.

Prodhimet tona janė tė mirenjohura nė Europė dhe Ballkan.

Zinkunie sh.p.k ofron lloje tė ndryshme tė veshjeve pėr kulme dhe fasada, elemente tė ulluqeve, sistemet vertikale nga zinku dhe bakri, ujėmbledhės, T-pjesa, kthesa, lakesa, preparate saldimi dhe vegla pune.

Poashtu ofrojmė veshje/mbulesė tė ndryshme tė kulmeve dhe fasadave:Gecertificeerd:
Algemene voorwaarden
Copyright © 2014 Zinkunie. Alle rechten voorbehouden.